ForceGSM - serwis telefonów i laptopów Wrocław

ForceGSM to profesjonalny serwis telefonów z siedzibą we Wrocławiu. Pracujący tam specjaliści są w stanie naprawiać usterki w telefonach każdej marki. Posiadają wiedze i doświadczenie, sprawiające, że świadczone przez nich usług przynoszą trwałe, a nie doraźne efekty. Firma zapewnia krótki termin napraw, a zazwyczaj jest to okres nie przekraczający kilku dni.

serwis laptopów Wrocław

ForceGSM - serwis laptopów i telefonów Wrocław

W razie potrzeby ForceGSM daje możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego, dzięki czemu ich klienci nie zostają odcięci od świata. Wszystkie oferowane przez nich usług są objęte kilku miesięczną gwarancją. Serwis we Wrocławiu umożliwia naprawę telefonów oraz innych urządzeń mobilnych, takich jak laptopy, tablety, czytniki e-book i smartwatche.

W razie potrzeby zatrudnieni tam specjaliści zajmują się skutecznym reperowaniem wadliwych urządzeń do nawigacji samochodowej. Firma prowadzi serwis wysyłkowy, który umożliwia naprawę urządzeń bez wychodzenia z domu. Jest innowacyjna i coraz popularniejsza opcja pozwalająca na oszczędzanie sporej ilości czasu.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • ForceGSM – serwis telefonów i laptopów Wrocław