Google Plus
W Internecie

Google Plus – co to jest?

Google Plus jest to serwis społecznościowy firmy Google — jego początki można zaobserwować od roku 2011. Można powiedzieć, że jest to odpowiedź serwisu Google na Facebooka. Jednakże nadal nie wiemy do końca, na czym to polega: Google Plus co to jest tak naprawdę?

Polega mniej więcej na tym samym co znany i spopularyzowany Facebook, czyli zakładamy konto, co przekłada się na to, iż możemy wysyłać zaproszenia i je odbierać — możemy obserwować również działalność innych osób na portalu. Oprócz tego Google Plus lokalnie przyczynia się do rozbudowania siatki znajomości nie tylko prywatnych, ale i pracowniczych — jeśli posiadamy jakąś firmę i chcemy rozreklamować nasz biznes czy kreować świadomość marki i produktów

Google Plus będzie idealną platformą do takich poczynań. Od tego, jak zarządzamy naszym profilem, zależeć będzie, co zobaczymy na naszej stronie profilowej: jakie filmy, obrazy, zdjęcia, wiadomości. Świadczy to o szerokim dostosowaniu do naszych indywidualnych potrzeb. Takie spersonalizowanie ułatwia nam poruszanie się po portalu społecznościowym, jakim jest Google Plus.